از تعمیر تا تامین قطعات سخت افزار را از ما بخواهید...

دانلود و نصب اینستاگرام برای ویندوز

دانلود اینستاگرام برای ویندوز
دانلود اینستاگرام برای ویندوز

یکی از اپ‌هایی که امروزه از آن بسیار استفاده می‌شود، برنامه اینستاگرام است. معمولا افراد بسیاری از این برنامه استفاده می‌کنند. برخی از آن‌ها، از این راه کسب درآمد می‌کنند. اغلب افراد از این برنامه در تلفن همراه خود استفاده می‌کنند.  از آنجایی که تلفن همراه همیشه در دسترس ماست، کار را راحت‌تر کرده و ارتباط‌سازی‌های ما را با دنیای اطراف گسترش داده است. شما می‌توانید علاوه‌بر این‌که اینستاگرام را روی تلفن همراه خود داشته باشید، برروی کامپیوتر هم نصب کنید. ما در این مقاله قصد داریم به شیوه دانلود اینستاگرام ویندوز و چگونگی نصب و استفاده از آن بپردازیم.

 اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام برای ویندوز

یک شبه مجازی که بسیاری از افراد در سراسر جهان با ملیت‌های مختلف عضو آن هستند و عکس و فیلم‌های خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند را اینستاگرام می‌گویند. مورد مهمی که باعث می‌شود این شبکه اجتماعی بسیار شلوغ باشد علاوه‌بر همگانی بودن آن، میزان زیاد پست و استوری‌هایی است که افراد با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

زمانی که افراد این کار را می‌کنند، هرچه تعداد افرادی که پست را با دیگران به اشتراک بگذارند و آن را لایک کنند یا کامنت بگذارند، بیشتر باشد، میزان شلوغی شبکه هم بیشتر خواهد بود. برای مثال وقتی که یکی از دوستان شما تصویری را به‌صورت پست یا استوری به اشتراک گذاشته است، می‌توانید لایک کنید و در قسمت کامنت‌ها برای این عکس او نظر خود را بنویسید. برنامه اینستاگرام طوری طراحی شده است که با این کار، آن پست را برای افراد بیشتری نشان می‌دهد.

زمانی که شما تلفن همراهی ندارید می‌توانید این برنامه را بر روی ویندوز خود نصب کنید. برای نصب اینستاگرام چه برای تلفن همراه و چه برای ویندوز شما نیاز به یک شماره و ایمیل دارید. زمانی که می‌خواهید اینستاگرام را برای کامپیوتر نصب کنید ابتدا باید از روش دانلود اینستاگرام ویندوز استفاده کنید. برای تلفن همراه هم می‌توانید از گوگل برنامه را سرچ کرده و برروی گوشی خود نصب کنید.

برای راه‌اندازی این برنامه شما دو راه دارید. یکی از روش‌ها استفاده از یک ایمیل معتبر است که زمانی که شما ایمیل خود را دادید، برای‌تان یک کد ارسال می‌شود، آن کد را در جای خود بنویسید و این‌‎گونه است که برنامه را راه‌اندازی کرده‌اید. برای راه‌اندازی اینستاگرام با شماره همراه خود، باید شماره را در قسمت خواسته‌شده بنویسید و پس از تایید آن شماره، برای‌تان همانند روش ایمیل، یک کد ارسال می‌شود که ادامه این روش، همانند روش با ایمیل است.

بیشتر بخوانید : آموزش ساخت اپل ایدی

 نصب برنامه‌های گوشی بر روی ویندوز

نصب برنامه گوشی در ویندوز

در برخی از مواقع ممکن است بخواهید برنامه‌های موجود روی گوشی خود را بر روی ویندوز کاممپیوتر نصب کنید. معمولا برنامه‌هایی که برای گوشی هستند و می‌خواهید بر روی کامپیوتر نصب کنید، از دسته برنامه‌هایی هستند که برای شبکه‌های اجتماعی بوده و می‌خواهید از طریق این برنامه‌ها با کامپیوتر هم با دیگر افراد ارتباط داشته باشید. برای مثال یکی از این برنامه‌ها اینستاگرام است که می‌توانید با افراد دیگر در سرتاسر جهان ارتباط داشته باشید.

به‌منظور ارتباط با دیگران با برنامه اینستاگرام با کامپیوتر، ابتدا باید به دانلود اینستاگرام ویندوز بپردازید. برای برخی از برنامه‌ها برای راه‌اندازی آن‌‎ها در کامپیوتر نیاز به شبیه‌ساز اندروید است که آن برنامه به‌صورت کامل روی ویندوز عمل کند. برخی از برنامه‌های داخل گوشی برای کارکردن در کامپیوتر، نیاز به شبیه‌ساز اندروید ندارند. یکی از این برنامه‌ها واتساپ و دیگری تلگرام است. این دو برنامه کاملا روی کامپیوتر نصب شده و عملکردی همانند تلفن همراه‌تان خواهد داشت.

زمانی که شما قصد دارید از برنامه اینستاگرام برای ویندوز خود استفاده کنید، می‌توانید حساب پیج خود را در صفحه گوگل باز کنید و وارد حساب و پیج خود شوید. در این صورت، یکی از قسمت‌های مهم اینستاگرام برای شما بالا نمی‌آید. این قسمت، دایرکت است که شما می‌توانید در آن، به گفت‌وگو و چت‌کردن با دیگران بپردازید و یا این‌که با آن‌ها تماس تصویری برقرار کنید.

اگر برای اولین بار است که می‌خواهید وارد برنامه اینستاگرام شوید و برای خود یک اکانت و حساب شخصی داشته باشید، می‌توانید با دو روش ایمیل و شماره تلفن که به توضیح آن پرداختیم، این کار را انجام دهید.

داشتن اکانت اینستاگرام برروی ویندوز

نصب اینستاگرام برای ویندوز

ساده‌ترین را استفاده از این برنامه همان استفاده برروی گوشی همراه است. اما اگر قصد دارید از این برنامه برروی کامپیوتر استفاده کنید، می‌توانید ابتدا به دانلود اینستاگرام ویندوز پرداخته و سپس آن را نصب کنید. راحت‌ترین کاری که بیشتر افراد انجام می‌دهند این است که یا برای اولین بار یک حساب جدید ساخته و یا این‌که از همان حساب قبلی خود استفاده می‌کنند، با گوگل وارد برنامه می‌شوند. برای این‌کار ابتدا باید وارد گوگل شوید.

پس از ورود کلمه اینستاگرام را سرچ کرده و وارد لینک موردنظر شوید. پس از ورود باید اطلاعات خود اعم از نام کاربری و پسورد را وارد کنید. صفحه اینستاگرام شما همانند همان چیزی که در گوشی نمایان می‌شود، وجود دارد. کارکرد این برنامه همانند تلفن همراست و هیچ تفاوتی وجود ندارد. معمولا این روش برای ورود به اینستاگرام با ویندوز راحت‌تر بوده و بسیاری از افراد از آن استفاده می‌کنند. در این روش شما نیازی به دانلود اینستاگرام ویندوز ندارید و آسان‌ترین روش همین است.

اگر پسورد خود را فراموش کرده باشید، برای ورود به حساب شخصی خود، می‌توانید از قسمت پایین صفحه‌ای که به شما نمایش داده می‌‍شود، گزینه فراموشی رمز را کلیک کنید. اگر در ابتدا برای نصب برنامه از روش دادن شماره استفاده کرده باشید، در این صورت برای تلفن همراه‌تان پیامکی حوای یک کد ارسال می‌شود که باید آن را وارد کنید. اگر از روش ایمیل هم برای ورود به برنامه اینستاگرام استفاده کرده باشید، به همین صورت برای ایمیل‌تان پیامی ارسال می‌شود.

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره تعمیر لپ تاپ ایسوس

نصب برنامه اینستاگرام به‌صورت کامل برروی ویندوز با کمک بلو استکس

برای این‌که برنامه اینستاگرام برروی ویندوزتان به‌صورت کامل عمل کند و تمامی قسمت‌های کاربردی آن مشخص و نمایان شد، باید از برنامه‌های شبیه‌ساز اندروید استفاده کنید. یکی از این برنامه‌ها بلو استکس است که می‌توانید آن را از گوگل دانلود کرده و برروی سیستم کامپیوتر خود نصب کنید. در این روش برنامه اینستاگرام مستقیم برروی ویندوز نصب نمی‌شود و در برنامه بلو استکس می‌توانید آن را نصب کنید.

شما می‌توانید با نصب برنامه بلو استکس برروی کامپیوتر خود نه‌تنها برنامه اینستاگرام را، بلکه تمامی برنامه‌هایی که برروی اندروید نصب هستند را به‌صورت رایگان نصب کنید. ویژگی مثبتی که این برنامه دارد این است که دقیقا فضایی همچون گوشی موبایل را برای‌تان ایجاد می‌کند. پس از دانلود برنامه بلو استکس آن را برروی ویندوز نصب کنید. پس از نصب برنامه، می‌توانید از قسمت سرچ آن هر برنامه اندرویدی که بخواهید را سرچ کنید.

نرم افزار بلو استکس

در این روش هم نیازی به دانلود اینستاگرام ویندوز نیست؛ چراکه خود آن برنامه در برنامه بلو استکس وجود دارد. در قسمت سرچ بلو استکس کلمه اینستاگرام را سرچ کرده و خواهید دید که صفحه‌ای برای ورود به این برنامه برای شما نمایان می‌شود. این صفحه‌ همانند صفحه‌ای است که زمانی که اینستاگرام را در گوگل سرچ کرده اید، برای شما پدیدار شده است. تمامی روش‌ها برای ورود و استفاده از حساب‌تان مانند همان روش است که به آن پرداختیم.

تنها تفاوت عمده این روش با استفاده از برنامه شبیه‌ساز اندروید بلو استکس با روش سرچ در گوگل این است که در این برنامه، تمامی بخش‌های برنامه اینستاگرام را برای‌تان بالا می‌آورد. شما با استفاده از این روش قابلیت دسترسی به دایرکت‌ها که بخش مهم اینستاگرام هست را دارید. نکته قابل توجهی که ممکن است با استفاده از برنامه بلو استکس برای‌تان پیش بیاید، این است که سیستم کامپیوترتان مقداری کند شود.

دانلود برنامه بلو استکس

نحوه دانلود اینستاگرام ویندوز

دانلود اینستاگرام برای ویندوز

شیوه دانلود اینستاگرام ویندوز اصلا سخت نبوده و شما می‌توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. معمولا همان‌طور که گفته شد افراد یا از مرورگر گوگل برای دسترسی به حساب خود استفاده می‌کنند و یا این‌که برنامه‎ های شبیه‌ساز را برروی ویندوز خود نصب می‌کنند. اگر شما قصد دارید برنامه اینستاگرام را به‌صورت مستقیم برروی ویندوز خود نصب کنید، باید وارد گوگل شوید. معمولا استفاده از گوگل کروم به شما توصیه می‌شود.

استفاده از گوگل کروم برای دانلود برنامه اینستاگرام ‌راحت‌ترین و سریع‌ترین شیوه است که می‌توانید انتخاب کنید. علاوه‌بر برنامه اینستاگرام، می‌توانید هر برنامه دیگری را که قصد دارید دانلود کنید، کلمه و یا جمله موردنظر خود را سرچ کرده و برنامه دلخواه خود را دانلود کنید. با این کار چند بخش برای شما ایجاد می‌شود که بهتر است برروی اولین گزینه کلیک کنید. با بازشدن صفحه، لینک دانلود برنامه‌ای که می‌خواهید، برای‌تان مشخص است و به راحتی می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود اینستاگرام ویندوز هم به همین شیوه انجام می‌شود و هیچ تفاوتی با دیگر برنامه‌ها ندارد. پس از دانلود برنامه باید آن را برروی ویندوز خود نصب کنید و همان‌طور که در بخش‌های قبل توضیح دادیم وارد حساب کاربری خود شده و یا این‌که حساب جدیدی برای خود بسازید.

دانلود اینستاگرام برای ویندوز

نتیجه‌گیری

برنامه اینستاگرام یکی از رسانه‌های جمعی است که امروزه طرفداران بسیاری دارد. این طرفداران از کودکان گرفته تا بزرگسالان را تشکیل می‌دهد. نصب این برنامه کار ساده‌ای است و تمامی افراد می‎‌توانند آن را انجام دهند. استفاده از این شبکه اجتماعی جمعی برای کسب درآمد، کار مثبتی است که بسیاری از افراد به انجام آن می‌پردازند. شما می‌توانید با دانلود اینستاگرام ویندوز از این شبکه اجتماعی در کامپیوتر خود استفاده کنید.