از تعمیر تا تامین قطعات سخت افزار را از ما بخواهید...

کارشناسی موبایل | کارشناسی گوشی کار کرده

درخواست کارشناسی موبایل

  کارشناسی گوشی موبایل

  • چرا باید گوشی خود را کارشناسی کنیم؟

   از آنجا که تشخیص سلامت گوشی تلفن همراه کار آسانی نیست و نیاز به ابزار، دانش و مهارت دارد،در صورتی که قصد دارید تا هنگام خرید گوشی موبایل از سلامت دستگاه خود مطمئن شوید،کارشناسی گوشی بهترین گزینه میباشد.

  • کارشناسی گوشی موبایل شامل چه مواردی میباشد؟

   در کارشناسی تلفن همراه مواردی همچون سلامت باتری، تاچ و ال سی دی،سلامت قطعات سخت افزاری، بررسی عملکرد قطعات مختلف گوشی تلفن همراه توسط کارشناس و ابزارهای کارشناسی صورت میگیرد.

  • هزینه کارشناسی تلفن همراه چقدر است؟

   هزینه کارشناسی تلفن همراه، بسته به ارزش گوشی تلفن همراه شما متفاوت میباشد.شما میتوانید هزینه های مربوط به کارشناسی تلفن همراه را در جدول زیر مشاهده کنید.علاوه بر این برای محاسبه قیمت گوشی کارکرده خود میتوانید از ابزار تخمین قیمت گوشی کارکرده کمک بگیرید.

  حتما شما هم هنگام خرید گوشی دست دوم دچار شک و تردید در سلامت گوشی شده اید،ما در تیم iFixit تصمیم گرفتیم تا برای همیشه به این موضوع خاتمه دهیم.
  اگر قصد خرید گوشی کارکرده دارید کافیست تا به مرکز ما مراجعه کنیدگوشی مورد نظر توسط کارشناسان با استفاده از تجهیزات مدرن مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و در صورت بروز هرگونه مشکل،و یا وجود تعمیر در گوشی به شما اطلاع داده میشود.
  گوشی از نظر فنی (سلامت باتری، ال سی دی، سخت افزار، تاچ و…) مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت،از این رو شما میتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.علاوه بر این موضوع شما میتوانید گوشی موبایل خریداری شده را در مرکز ما بررسی نیز نمایید تا از خدمات پس از فروش مجموعه ما بهره مند شوید.علاوه بر این ما آماده ارائه سرویس بیمه گوشی به شما عزیزان نیز میباشیم.
  ضمنا میتوانید برای بررسی و تخمین قیمت لپ تاپ خود از سرویس تخمین قیمت لپ تاپ iFixit نیز کمک بگیرید.

  مدل گوشی بر اساس قیمتهزینه کارشناسیدرخواست کارشناسی
  تا سقف ۱۰ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۱۶ تا ۲۰ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۲۱ تا ۲۵ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۲۶ تا ۳۰ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۳۱ تا ۳۵ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۳۶ تا ۴۰ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۳۷ تا ۵۰ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۵۱ تا ۵۵ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۵۶ تا ۶۰ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۶۱ تا ۷۰ میلیون تومان - ثبت درخواست
  ۷۰ میلیون تومان به بالا - ثبت درخواست