تخمین قیمت لپ تاپ | محاسبه آنلاین قیمت لپ تاپ

محاسبه آنلاین قیمت لپ تاپ

سرویس تخمین قیمت لپ تاپ 

چه خریدار لپ تاپ باشید و یا فروشند،اطلاع یافتن از قیمت لپ تاپ کارکرده همیشه یک چالش دشوار میباشد.از آن جا که خرید و فروش لپ تاپ کارکرده نیاز به تخصص و دانش دارد و در بسیاری از مواقع کاربران نمیتوانند به درستی از قیمت لپ تاپ کارکرده،اطلاع پیدا کنند،ما در وب سایت iFixit با راه اندازی سرویس تخمین قیمت لپ تاپ به کمک کاربران آمده ایم.

سرویس تخمین قیمت لپ تاپ چیست؟

شما به کمک این سرویس که به شکل آنلاین و حضوری ارائه میشود،میتوانید از قیمت لپ تاپ کاکرده خود مطلع شوید و دیگر هنگام خرید لپ تاپ کارکرده و یا فروش لپ تاپ کارکرده نگران قیمت گذاری صحیح نباشید.شما میتوانید با تکمیل فرمی که در بالای صفحه آمده از قیمت حدودی لپ تاپ خود مطلع شوید.علاوه بر این میتوانید با رزرو وقت اقدام به کارشناسی لپ تاپ نمایید.

نحوه محاسبه قیمت لپ تاپ کاکرده در سرویس قیمت لپ تاپ

از آنجا که محاسبه قیمت لپ تاپ کار پیچیده ای است،قصد داریم تا ابتدا شما را با عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری لپ تاپ کارکرده آشنا کنیم.

برند لپ تاپ

اولین موضوعی که در قیمت گذاری لپ تاپ موثر است،برند لپ تاپ میباشد.اگر برند لپ تاپ شما در حال حاضر در کشور و یا شهر شما دارای نمایندگی و خدمات پس از فروش است،این خود نکته ای مثبت در فرایند قیمت گذاری محسوب میشود.

مدل لپ تاپ

مهم ترین و شاید اصلی ترین مورد در این فرایند،مدل لپ تاپ است.چرا که بر اساس مدل لپ تاپ میتوان به اطلاعات سخت افزاری لپ تاپ یا همان کانفیگ سخت افزاری لپ تاپ،سال تولید لپ تاپ رسید

وضعیت ظاهری لپ تاپ

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در تخمین قیمت لپ تاپ،وضعیت ظاهری لپ تاپ میباشد.اگر وضعیت ظاهری لپ تاپ شما مناسب نباشد ممکن است قیمت لپ تاپ شما را کم کاهش دهد.

وضعیت سلامت سخت افزار لپ تاپ

اگر سخت افزار لپ تاپ شما،یا باتری لپ تاپ شما قبلا تعویض شده باشد،میتواند باعث کاهش قیمت لپ تاپ شما شود.( البته در بسیاری از مدل های لپ تاپ مانند لپ تاپ های اپل تعویض باتری تاثیر مثبتی نیز میتواند داشته باشد)

وضعیت جعبه و لوازم جانبی

اگر لپ تاپ شما دارای جعبه،شارژر و سایر لوازم جانبی فابریک دستگاه میباشد،میتواند در فرایند تخمین قیمت باعث افزایش قیمت لپ تاپ شما باشد.

راهنما استفاده از سرویس تخمین قیمت لپ تاپ

ابتدا اطلاعات مورد نظر مانند مدل،سال،برند،میزان آسیب دیدگی و وضعیت سلامت سخت افزار لپ تاپ را از طریق فرم تکمیل نمایید.
سپس سیستم ظرف چند ثانیه بازه. قیمت تخمینی را به شما پیشنهاد میدهد.
این بازه قیمت به ۳ قسمت تقسیم میشود.