از تعمیر تا تامین قطعات سخت افزار را از ما بخواهید...

تخمین قیمت لپ تاپ | محاسبه آنلاین قیمت لپ تاپ

محاسبه آنلاین قیمت گوشی موبایل

 • 1. چگونه لپ تاپ خود را به بالاترین قیمت بفروشیم؟

  در فرایند قیمت گذاری لپ تاپ های کارکرده سلامت قطعات لپ تاپ بسیار مهم است.توصیه میکنیم در صورت خرابی هریک از قطعات لپ تاپ (ال سی دی ،باتری و...) ابتدا اقدام به تعویض آن ها نمایید تا بتوانید لپ تاپ خود را با بالاترین قیمت بفروش برسانید.

 • 2. تخمین قیمت لپ تاپ کارکرده چگونه انجام میشود؟

  سیستم تخمین قیمت لپ تاپ بر اساس قیمت روز لپ تاپ و عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن مشخص میشود.

 • 3. مدل لپ تاپ من در لیست برند های انتخابی قرار نداشت

  اگر مدل لپ تاپ شما در لیست برند های لپ تاپ وجود نداشت میتوانید برای تخمین قیمت یک مدل پایین تر و یا یک مدل بالاتر از لپ تاپ خود را بررسی کنید.علاوه بر این میتوانید از کارشناسان قیمت گذاری iFixit نیز کمک بگیرید.

 • 4. آیا با قیمت اعلام شده در موتور تخمین قیمت لپ تاپ iFixit میتوانم لپ تاپ خود را بفروشم و یا خریداری کنم؟

  بله، از آنجا که موتور تخمین قیمت لپ تاپ iFixit مطابق با شرایط بازار طراحی شده،قیمت های اعلامی نزدیک ترین قیمت به شرایط معامله میباشد.علاوه بر این شما میتوانید با استفاده از سرویس های زیر اقدام به معامله لپ تاپپ خود نمایید.

  • کارشناسی لپ تاپ
  • فروش لپ تاپ
  • خرید لپ تاپ

 • 5. چگونه میتوانیم لپ تاپ خود را دقیق تر قیمت گذاری کنیم؟

  توصیه میکنیم تا تمامی مقادیر مشخص شده در فرم بالا را به درستی تکمیل نمایید

سرویس تخمین قیمت لپ تاپ 

چه خریدار لپ تاپ باشید و یا فروشند،اطلاع یافتن از قیمت لپ تاپ کارکرده همیشه یک چالش دشوار میباشد.از آن جا که خرید و فروش لپ تاپ کارکرده نیاز به تخصص و دانش دارد و در بسیاری از مواقع کاربران نمیتوانند به درستی از قیمت لپ تاپ کارکرده،اطلاع پیدا کنند،ما در وب سایت iFixit با راه اندازی سرویس تخمین قیمت لپ تاپ به کمک کاربران آمده ایم.

سرویس تخمین قیمت لپ تاپ چیست؟

شما به کمک این سرویس که به شکل آنلاین و حضوری ارائه میشود،میتوانید از قیمت لپ تاپ کاکرده خود مطلع شوید و دیگر هنگام خرید لپ تاپ کارکرده و یا فروش لپ تاپ کارکرده نگران قیمت گذاری صحیح نباشید.شما میتوانید با تکمیل فرمی که در بالای صفحه آمده از قیمت حدودی لپ تاپ خود مطلع شوید.علاوه بر این میتوانید با رزرو وقت اقدام به کارشناسی لپ تاپ نمایید.

نحوه محاسبه قیمت لپ تاپ کاکرده در سرویس قیمت لپ تاپ

از آنجا که محاسبه قیمت لپ تاپ کار پیچیده ای است،قصد داریم تا ابتدا شما را با عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری لپ تاپ کارکرده آشنا کنیم.

برند لپ تاپ

اولین موضوعی که در قیمت گذاری لپ تاپ موثر است،برند لپ تاپ میباشد.اگر برند لپ تاپ شما در حال حاضر در کشور و یا شهر شما دارای نمایندگی و خدمات پس از فروش است،این خود نکته ای مثبت در فرایند قیمت گذاری محسوب میشود.

مدل لپ تاپ

مهم ترین و شاید اصلی ترین مورد در این فرایند،مدل لپ تاپ است.چرا که بر اساس مدل لپ تاپ میتوان به اطلاعات سخت افزاری لپ تاپ یا همان کانفیگ سخت افزاری لپ تاپ،سال تولید لپ تاپ رسید

وضعیت ظاهری لپ تاپ

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در تخمین قیمت لپ تاپ،وضعیت ظاهری لپ تاپ میباشد.اگر وضعیت ظاهری لپ تاپ شما مناسب نباشد ممکن است قیمت لپ تاپ شما را کم کاهش دهد.

وضعیت سلامت سخت افزار لپ تاپ

اگر سخت افزار لپ تاپ شما،یا باتری لپ تاپ شما قبلا تعویض شده باشد،میتواند باعث کاهش قیمت لپ تاپ شما شود.( البته در بسیاری از مدل های لپ تاپ مانند لپ تاپ های اپل تعویض باتری تاثیر مثبتی نیز میتواند داشته باشد)

وضعیت جعبه و لوازم جانبی

اگر لپ تاپ شما دارای جعبه،شارژر و سایر لوازم جانبی فابریک دستگاه میباشد،میتواند در فرایند تخمین قیمت باعث افزایش قیمت لپ تاپ شما باشد.

راهنما استفاده از سرویس تخمین قیمت لپ تاپ

ابتدا اطلاعات مورد نظر مانند مدل،سال،برند،میزان آسیب دیدگی و وضعیت سلامت سخت افزار لپ تاپ را از طریق فرم تکمیل نمایید.
سپس سیستم ظرف چند ثانیه بازه. قیمت تخمینی را به شما پیشنهاد میدهد.
این بازه قیمت به ۳ قسمت تقسیم میشود.