از تعمیر تا تامین قطعات سخت افزار را از ما بخواهید...

قیمت تلویزیون کارکرده | تخمین قیمت تلویزیون

محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون

 • 1. چگونه تلویزیون خود را به بالاترین قیمت بفروشیم؟

  در فرایند قیمت گذاری تلویزیون های کارکرده سلامت قطعات تلویزیون بسیار مهم است.توصیه میکنیم در صورت خرابی هریک از قطعات تلویزیون (ال سی دی ، لامپ تصویر و...) ابتدا اقدام به تعویض آن ها نمایید تا بتوانید تلویزیون خود را با بالاترین قیمت بفروش برسانید.

 • 2. تخمین قیمت تلویزیون کارکرده چگونه انجام میشود؟

  سیستم تخمین قیمت تلویزیون بر اساس قیمت روز تلویزیون و عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن مشخص میشود.

 • 3. مدل تلویزیون من در لیست برند های انتخابی قرار نداشت

  اگر مدل تلویزیون شما در لیست برند های تلویزیون وجود نداشت میتوانید برای تخمین قیمت یک مدل پایین تر و یا یک مدل بالاتر از تلویزیون خود را بررسی کنید.علاوه بر این میتوانید از کارشناسان قیمت گذاری iFixit نیز کمک بگیرید.

 • 4. آیا با قیمت اعلام شده در موتور تخمین قیمت تلویزیون iFixit میتوانم تلویزیون خود را بفروشم و یا خریداری کنم؟

  بله، از آنجا که موتور تخمین قیمت تلویزیون iFixit مطابق با شرایط بازار طراحی شده،قیمت های اعلامی نزدیک ترین قیمت به شرایط معامله میباشد.علاوه بر این شما میتوانید با استفاده از سرویس های زیر اقدام به معامله تلویزیون خود نمایید.

  • کارشناسی تلویزیون

 • 5. چگونه میتوانیم تلویزیون خود را دقیق تر قیمت گذاری کنیم؟

  توصیه میکنیم تا تمامی مقادیر مشخص شده در فرم بالا را به درستی تکمیل نمایید

سرویس تخمین قیمت تلویزیون

چه خریدار تلویزیون باشید و یا فروشند،اطلاع یافتن از قیمت تلویزیون کارکرده همیشه یک چالش دشوار میباشد.از آن جا که خرید و فروش تلویزیون کارکرده نیاز به تخصص و دانش دارد و در بسیاری از مواقع کاربران نمیتوانند به درستی از قیمت تلویزیون کارکرده،اطلاع پیدا کنند،ما در وب سایت iFixit با راه اندازی سرویس تخمین قیمت تلویزیون به کمک کاربران آمده ایم.

سرویس تخمین قیمت تلویزیون چیست؟

شما به کمک این سرویس که به شکل آنلاین و حضوری ارائه میشود،میتوانید از قیمت تلویزیون کاکرده خود مطلع شوید و دیگر هنگام خرید تلویزیون کارکرده و یا فروش تلویزیون کارکرده نگران قیمت گذاری صحیح نباشید.شما میتوانید با تکمیل فرمی که در بالای صفحه آمده از قیمت حدودی تلویزیون خود مطلع شوید.علاوه بر این میتوانید با رزرو وقت اقدام به کارشناسی تلویزیون نمایید.

نحوه محاسبه قیمت تلویزیون کاکرده در سرویس تخمین قیمت تلویزیون

از آنجا که محاسبه قیمت تلویزیون کار پیچیده ای است،قصد داریم تا ابتدا شما را با عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری تلویزیون کارکرده آشنا کنیم.

برند تلویزیون

اولین موضوعی که در قیمت گذاری تلویزیون موثر است،برند تلویزیون میباشد.اگر برند تلویزیون شما در حال حاضر در کشور و یا شهر شما دارای نمایندگی و خدمات پس از فروش است،این خود نکته ای مثبت در فرایند قیمت گذاری محسوب میشود.

مدل تلویزیون

مهم ترین و شاید اصلی ترین مورد در این فرایند،مدل تلویزیون است.چرا که بر اساس مدل تلویزیون میتوان به اطلاعات سخت افزاری تلویزیون یا همان کانفیگ سخت افزاری تلویزیون،سال تولید مدل تلویزیون رسید

وضعیت ظاهری تلویزیون

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در تخمین قیمت تلویزیون،وضعیت ظاهری تلویزیون میباشد.اگر وضعیت ظاهری تلویزیون شما مناسب نباشد ممکن است قیمت تلویزیون شما را کم کاهش دهد.

وضعیت سلامت سخت افزار تلویزیون

اگر سخت افزار تلویزیون شما قبلا تعویض شده باشد،میتواند باعث کاهش قیمت تلویزیون شما شود.

وضعیت جعبه و لوازم جانبی

اگر تلویزیون شما دارای جعبه،شارژر و سایر لوازم جانبی فابریک دستگاه میباشد،میتواند در فرایند تخمین قیمت باعث افزایش قیمت تلویزیون شما باشد.

راهنما استفاده از سرویس تخمین قیمت تلویزیون

ابتدا اطلاعات مورد نظر مانند مدل،سال،برند،میزان آسیب دیدگی و وضعیت سلامت سخت افزار تلویزیون را از طریق فرم تکمیل نمایید.
سپس سیستم ظرف چند ثانیه بازه قیمت تخمینی را به شما پیشنهاد میدهد.
این بازه قیمت به ۳ قسمت تقسیم میشود.