از تعمیر تا تامین قطعات سخت افزار را از ما بخواهید...

ارتقا سرفیس | هارد و رم سرفیس را میتوان افزایش داد؟

ارتقا هارد و رم سرفیس

یکی از سوالاتی که بسیاری از کاربران دستگاه های سرفیس آن را مطرح میکنند،مسئله ارتقاء رم و هارد سرفیس میباشد.همان طور که میدانید سخت افزار سرفیس ها پس از مدتی از رده خارج میشوند و دیگر کارایی لازم را ندارند.از آن جایی که رم و هارد دو قطعه مهم و تاثیر گذار در سرعت و کارایی سرفیس ها میباشند،تعویض و یا ارتقاء این دو قطعه شاید بتواند به افزایش سرعت تبلت سرفیس شما کمک کند.
اما پیش از هرچیز باید در مورد چگونگی ارتقاء رم و هارد سرفیس بدانید.

کند شدن سرفیس ؛ هنگ کردن سرفیس

یکی از رایج ترین مشکلات که در بیشتر تبلت ها رخ میدهد،کند شدن و هنگ شدن تبلت میباشد.این موضوع ارتباط مستقیمی با رم و هارد دستگاه دارد.
پر بودن فضای هارد،سوختن رم(نیم سوز ) و یا هارد میتواند از جمله دلایل این اتفاق باشد.برای رفع این مشکل کافیست تا رم و یا هارد دستگاه خود را تعویض کنید.

ارتقاء رم و هارد سرفیس

یکی از خدماتی که در مجموعه iFixit ارائه میشود،ارتقاء هارد و رم سرفیس میباشد.هرچند همه مدل های سرفیس را نمیتوان ارتقاء داد اما با این حال در برخی مدل ها با تغیر میزان و نوع حافظه میتوان سرعت و کارایی سرفیس را بهبود داد.
چناچه برای ارتقاء هارد و یا رم سرفیس نیاز به مشاوره دارید،میتوانید از طریق فرم مشاورره در صفحه تعمیر سرفیس با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.